Ми об'єднали кращих українських виробників, які володіють власним баченням й розумінням кавової справи.
Кожен бренд володіє своєю індивідуальністю та високим рівнем виробництва.

Всі компанії пройшли ретельний відбір за європейськими і світовими стандартами, після чого отримали сертифікат якості. Тут ви знайдете все, що тільки може шукати справжній кавоман.


team img

Купаж «Caffé a Casa» (італ. кава для дому, домашня кава) – кава, яка була створена, щоб наповнити оселю затишком. Букет, що поєднує в собі якісні зерна арабіки з Латинської Америки та робусти з Азії. «Caffè a Casa» приготована за кращими італійськими традиціями. Ідеально підійде для поціновувачів класичної кави. Вона надасть відчуття великої родини, всі покоління разом, повага до батьків й турбота за них, поблажливе ставлення до витівок дітей. «Caffé a Casa» принесе відчуття комфорту та гармонії в життя кожного. Ця кава дає енергію для теплої родинної бесіди і взаєморозуміння, а його аромат збере всю родину за одним столом. Чашечка «Caffé a Casa» подарує задоволення та радість.

team img

Кава «Cortado» – енергійна, що бадьорить і надихає, її купаж – поєднання арабіки з Латинської Америки, Африки та міцної робусти з Азії. Це кава, народжена в Іспанії, де благородний напій доповнює сніданок й обід, а ставлення до нього більш ніж серйозне. Він відіграє важливу роль в житті кожного мешканця Піренейського півострова, адже її смак відтворює атмосферу малесенької затишної кав'ярні в центрі Мадрида – місця, де вирує життя, народжуються нові ідеї та обговорюються яскраві футбольні події. Ця кава відмінно проявляє себе як чорна, міцна, так і в складі з молоком, молочною піною, згущеним молоком. Вишуканий аромат і насичений смак – це можна відчути в каві «Cortado».

team img

«Coupage №5» – вишуканий букет зерен арабіки високогірних сортів. Її аромат створить відчуття французьких Альп та спонукає до роздумів про щось важливе. У житті кожної людини є періоди, коли потрібно зупинитися, закрити очі та подивитись на своє життя зі сторони. Проаналізувати хвилюючі ситуації й ... відпустити. А після, з ковтком свіжозвареної кави, дати новому досвіду увірватися в своє життя. Очистити душу для нових почуттів й вражень, побачити нові вершини, які потрібно підкорити. Гарна кава для мрії! Безумовно, вона надасть енергії для нових ідей, творчого початку і креативних думок. Ви будете одні, але не на самоті, з вами буде «Coupage №5». Тільки Ви і Кава.

team img

«Daniele» – це еталон ранкової кави, вишукана і одночасно міцна. Складний купаж, що поєднує арабіку з Південної Америки і Африки різного ступеня обсмажування. А технології виробництва були перейняті у колег з Америки. Створена для успішних, енергійних й підприємливих людей, які керують своїм життям, людей дії, які рано починають свій день. Ще трохи – і Нью-Йорк включить свій божевільний і насичений ритм. Буде спекотно, треба буде швидко думати і швидко діяти, і в ті недовгі хвилини перед початком нового дня необхідно зосередитись. Разом з новинами зі свіжої газети прийде енергія «Daniele», рішучість, упевненість і готовність діяти.

team img

«Eletto» – «Обраний» – покликаний максимально розкрити смакові та ароматичні властивості кави. У преміум-лінійку увійшли як найкращі моносорта, так і складні якісні купажі. Ретельне калібрування в поєднанні з бездоганним обсмажуванням перетворюють кавові зерна у витвір мистецтва. В цій каві поєдналися уважне ставлення до побажань покупців та прагнення задовольнити навіть найвибагливіший смак. «Eletto» для людей, які звикли обирати виключно краще. Адже в житті не так багато речей, які відповідають цьому званню, а в світі не так багато особистостей, які цього прагнуть. Насолоджуйтесь продуктом без вад – «Eletto» неможливо перевершити!

team img

«Etnico» – це кава, якою її пили ще в ті часи, коли вона тільки з'явилась. Саме тоді виник культ кави, з'явився унікальний спосіб її приготування в джезві. На початку шляху її безуспішно проклинали й забороняли, а через деякий час оголосили священним напоєм. Кава стала частиною ділового ритуалу та інтелектуальної бесіди, прекрасно доповнила східні традиції гостинності. На перехресті торгових шляхів, на стику континентів і культур вона набула загальну любов і популярність. Тоді це був легендарний єменський Мокко, єдина на той час кава в світі. Цей напій не можна повторити, але його можна відтворити. Кава «Etnico» – міцна, традиційна, справжня, виготовлена за найкращими традиціями Азії.

team img

Кава «Giovani» – це напій молодості. Робуста та арабіка в купажі створюють поєднання насиченого аромату та міцного смаку, а щільні крема тільки підкреслюють ці якості, адже рецептура напою була розроблена за кращими італійськими традиціями. Ця кава подарує різноманітність кавового букета, який Ви не забудете ще довгий час. Використовуйте свою енергію на максимум, отримуйте задоволення від кожної хвилини вашого життя, з кожним днем ​​ намагайтесь зробити світ кращим. Молодість – це почуття абсолютного щастя і відкритості всьому світу. Насолоджуйтеся моментом "тут і зараз" за чашкою кави «Giovani».

team img

«Mocassino» – це філософія життя по-італійські в стилі дольче фарньенте (італ. Солодке байдикування). Кава для тих, хто насолоджується кожною хвилиною, отримуючи задоволення від дрібниць. Під італійськім сонцем, нікуди не поспішаючи, можна розслабитися й звільнитися від усіх турбот. Легкість, яка втілена в купажі, подарує кавове задоволення и відволіче від повсякденних проблем. Кава «Mocassino» наповнена ароматом свободи, активним життям та яскравими враженнями. Смак відбірних сортів арабіки та робусти – це поєднання, яке дозволяє насолодитися якісною кавою. Технологія процесу була перейнята у італійських майстрів. Створи свій настрій разом з кавою «Mocassino».

team img

«Nero & Marrone» – еталон розкоші смаку чорного шоколаду, а його зміст так само прекрасний, як і форма. Вишукані купажі – це ідеальне поєднання еталонних свіжообсмажених зерен південноамериканської та ефіопської арабіки, а також робусти з Азії. Огорнутий аромат, збалансована щільність, неповторний присмак – все це можна знайти у каві «Nero & Marrone». Ця ароматна кава була гідна монарших осіб й залишається такою ж донині. Вона завойовує світ, відкриваючи багатство смаку. Велич цього шляхетного напою в кожному ковтку. Відкрийте для себе мистецтво розкоші справжньої кави з «Nero & Marrone».

team img

Кава «Кавові традиції» створена для тих людей, які володіють естетичним смаком. Традиція пити каву зародилась ще в стародавньому місті Львові, де в кінці XVIII століття з'явились перші кав'ярні, які були місцями зустрічей людей зі спільними інтересами. Але на цьому історія не закінчилась. Вона завоювала почесне місце серед традиційних напоїв і стала способом життя. З запашною кавою починається день і нею він закінчується. Спілкування за чашкою вишуканого напою стало ритуалом. Смак «Кавові традиції» створить атмосферу затишку і комфорту, без якого неможливо уявити красу Львова, адже це невід'ємна частина історії міста. Подарує м'якість високогірної арабіки і легку гірчинку робусти, яка придасть енергії для нових звершень.

team img

Купаж «San Gusto» – священний смак. Так могли назвати каву тільки в Італії, дивовижній і неповторній країні. Такою її роблять люди, які виділили в своєму житті кілька важливих речей, ставлення до яких межує з релігійним. Однією з таких речей в житті італійців є кава, в мистецтві приготування якої вони вдосконалюються протягом декількох століть. В купажі «San Gusto» втілена саме ця захопленість, пристрасть, схиляння перед національним напоєм і пов'язані з ним традиції. А також згадка про шляхетні звичаї італійських барів й кав'ярень – «caffè sospeso»: коли у важкі роки ті, хто мав можливість, оплачував ще одну чашку кави, яку бариста пропонував незаможнім. «San Gusto» – для справжніх поціновувачів прекрасного в буденному.

team img

«Segreto» – для тих, кого приваблює містика, загадковість, незвідане. Кава сповнена таємниць, які вона не поспішає відкривати, а її історія незвичайна і наповнена захоплюючими пригодами. Багато століть, будучи широко відомою, вона зберігає свої секрети до наших днів. Це чарівний напій, здатний змінювати смак в залежності від температури, способу приготування, настрою людини, яка її готує та яка її п'є. Кава «Segreto» володіє довершеним ароматом тонкого купажу арабіки Бразилії та Ефіопії. Майстерність обсмажування було перейнято в колег з Португалії. Глибокий смак, який проявляється по-новому кожен день, відкривається тим, хто шукає весь час розгадку.

team img

«Via Lattea» (з італ. чумацький шлях) – це легкість, вишуканість й витонченість. Для створення кавового купажу підбиралися сорти, які гармонійно поєднуються з молоком і по-новому відкривають відтінки смаку. Кожне зерно ретельно калібрують та обсмажують з особливою увагою, щоб насолоджуватись цією кавою сповна. Надихаючий аромат, бездоганний смак і ніжний присмак не залишать нікого байдужим. Ця кава любить молоко, а молоко любить цю каву. «Via Lattea» створена для мрійників, романтиків, творчих людей. Це кава публічних людей, які володіють хорошим почуттям гумору, вміють надихнути інших легко і витончено. Хочете здивувати світ? Спробуйте «Via Lattea»!

team img

Давні події, пов'язані з появою кави в Україні, оживають з чашкою кави «Кавова історія». Шлях кавових зерен в Україні пов'язаний з історичними подіями XVII століття, в яких видатну роль зіграв наш співвітчизник Юрій Кульчицький. Завдяки його винахідливості та безстрашності Відень встояв під час облоги її турками, за що герой був нагороджений незвичайним даром – 300 мішків з кавовими зернами й зміг зробити не менш значуще – відкрити першу кав'ярню в місті. Купаж «Кавова історія» зберіг первинний смак і аромат. Кавовий букет поєднує в собі тонкість та вишуканість арабіки й бадьорість робусти. «Кавова історія» наповнить день яскравими і теплими враженнями.

team img

«Вечірній Львів» – кава, яка об'єднує людей в місті, де немає місця самотності. Вечір кавової столиці наповнений тихою музикою та сміхом, що доноситься звідусіль. Це неординарне місто, заповнене креативними ідеями й давньою історією. Собори та вуличні кафе освітлюються приглушеним вечірнім світлом, на місто тихо опускається ніч, і воно наповнюється чарами. «Вечірній Львів» – це прекрасне доповнення жвавій львівській бесіді. З першими вечірніми вогнями у кафе міста збираються веселі компанії, закохані пари, великі й маленькі сім'ї, а також люди, які хочуть надихнутись цією атмосферою, стати її невід'ємною частиною. Кава «Вечірній Львів» – проведіть вечір у львівському кафе.

team img

У Відні Ви знайдете широке розмаїття вибору напоїв, що відрізняються і за кольором, і за смаком. Створіть атмосферу Відня у себе вдома, прикрасьте свої будні кавою з молоком, корицею, кардамоном, анісом, гвоздикою, імбиром, шоколадом, марципаном, збитими вершками, різними сиропами. В Австрії на сьогоднішній день відомо близько 50 рецептів приготування напою. Але додавання спецій не єдина особливість віденської кави, її також п'ють з безліччю десертів, адже у Відні не замовляють «просто каву». Віденське печиво та широко відомий штрудель – все це невід'ємна складова церемонії кавування. «Віденський смак» – класична кава, яка поєднується з будь-яким доповненням.

team img

«Віденський аромат» перенесе Вас в атмосферу незвичайного міста, де у мешканців по жилах тече кава. Цей напій є культурним надбанням вищого порядку. Це яскравий приклад, коли головною метою людей є турбота про свої традиції. Віденська кав'ярня – це заклад, де може випити чашку кави кожен, будь то архітектор, діяч мистецтва, офісний клерк, викладач природничих наук або офіцер. Тут буде затишно і закоханій парі, і веселій компанії, і дідусеві з газетою.

team img

«Privat coffee» – це еталон справжньої української міцної кави. Бленд був створений для людей, у яких відношення до кави таке ж серйозне, як до світу фінансів. «Privat coffee» для успішних і заповзятливих особистостей, для тих, хто керує своїм життям. Складний купаж, в якому поєднуються арабіка з Південної Америки і Африки різного ступеня обсмаження з міцною робустою з Азії, які створюють стабільність смаку, що є відмінною характеристикою якісної кави.

team img

«Кавушка» – м'яке і приємне поєднання арабіки та робусти – відображає наш характер, любов до рідного краю. Його аромат нагадує тепло рідного дому, ласкаві мамині руки. З першим ковтком можна зануритись в особливу затишну атмосферу, гріючись теплом спогадів. «Кавушка» призначена для всієї сім'ї. У купажі торгової марки кожен любитель кави зможе знайти те, що прийдеться йому до смаку.

Усі сертифіковані бренди предствалені в інтернет магазині